Кошик
179 відгуків
http://flagman.org.ua.
+380 (99) 469-87-01

Мілпразон для кошенят і кішок 0,5 - 2 кг, 4 мг/10мг, 4 табл. Антигельмінтний засіб проти цестод і нематод

  • На складі
  • Код: 002948

280 

Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 грн

Замовлення тільки за телефоном

+380 (99) 469-87-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мілпразон для кошенят і кішок 0,5 - 2 кг, 4 мг/10мг, 4 табл. Антигельмінтний засіб проти цестод і нематод
Мілпразон для кошенят і кішок 0,5 - 2 кг, 4 мг/10мг, 4 табл. Антигельмінтний засіб проти цестод і нематодНа складі
280 
+380 (99) 469-87-01

Опис

Мілпразон (Milprazon) для кошенят і кішок 0,5 - 2 кг, 4 мг/10 мг, 4 таб
Опис
Таблетки, вкриті оболонкою, двоопуклі, овальної форми, жовто-коричневого кольору, з насічкою на одній стороні.

склад
1 таблетка містить діючі речовини:

мілбеміцин оксим - 4 мг,

празіквантел – 10 мг.

Допоміжні речовини: оксид заліза жовтий (Е172), титану діоксид (Е171), целюлоза мікрокристалічна, лактоза, повідон, натрію кроскармелоза, кремній колоїдний, магнію стеарат, гіпромелоза, тальк, пропіленгрош,

Фармакологічні властивості
ATCvet QP54, ендектоциди (QP54AB51, мілбеміцини)

Фармакодинаміка
Мілпразон - комбінований антигельмінтний препарат нематоцидної та цестоцидної дії. Речовини, що входять до складу препарату, зумовлюють його широкий спектр антигельмінтної дії.

Мілбеміцину оксим - макроциклічний лактон, отриманий в результаті ферментації Streptomyces hygroscopicus, типу Aureolacrimosus, активний щодо личинок та імаго нематод, що паразитують у травному каналі кішок, а також щодо личинок нематод Dirofilaria immitis (мікродирофілярій). Механізм дії мільбеміцину обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (Сl-), що призводить до поляризації мембран клітин нервової та м'язової тканини, паралічу та загибелі паразиту.

Празиквантел є похідним ацильованого піразинізохіноліну. Празиквантел активний щодо цестод та трематод. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразиту для іонів кальцію (Ca2+), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури та руйнування тегументу, що призводить до загибелі паразиту та сприяє його виведенню з організму тварин.

Фармакокінетика
Після перорального застосування препарату максимальна концентрація милбеміцину оксиму в плазмі крові кішок досягається протягом 2 годин, з організму тварин виводиться переважно у незміненому вигляді, період напіввиведення становить близько 13 годин.

Після перорального застосування препарату максимальна концентрація празиквантелу в плазмі досягається через 1 годину, з організму з'єднання виводиться в основному у вигляді неактивних метаболітів сечею, період напіввиведення становить 3 години.

У щурів метаболізм є повним, проте повільним, оскільки мілбеміцину оксим у незміненому вигляді не виявляли у сечі чи калі. Основними метаболітами у щурів є моногідроксильовані похідні, пов'язані з печінковою біотрансформацією. Крім відносно високих концентрацій у печінці, існує певний рівень концентрації в жирі, що вказує на ліпофільність речовини.

Мілпразон за ступенем впливу на організм кішок відноситься до помірно токсичних речовин (3 клас безпеки), у рекомендованих дозах не має сенсибілізуючої, ембріотоксичної та тератогенної дії, добре переноситься кішками різних порід та віку. Препарат токсичний для бджіл, а також для риби та інших гідробіонтів.

Застосування
Профілактика та лікування котів при інвазіях, що викликаються цестодами (личинковими та статевозрілими формами) - Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp.; нематодами – Ancylostoma tubaeforme, Toxocara cati, Dirofilaria immitis (профілактика захворювання) у т.ч. при комбінованих нематодцестодозних інвазіях.

Препарат також можна застосовувати для профілактики дирофіляріозу серця (Dirofilaria immitis), якщо показано супутнє лікування проти цестоду.

Дозування
Препарат застосовують котам одноразово під час годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування у мінімальній терапевтичній дозі 2 мг мілбеміцину оксиму та 5 мг празиквантелу на кг маси тіла.

Залежно від маси тіла кішок фактичне дозування становить:

Маса тіла

Кількість препарату

0,5 – 1 кг

½ таблетки

> 1 - 2 кг

1 таблетка

Попередньої голодної дієти та застосування проносних засобів перед дегельмінтизацією не потрібно.

З лікувальною метою котів дегельмінтизують за показаннями, з профілактичною метою – щокварталу, а також перед кожною вакцинацією та спарюванням у терапевтичній дозі. Одноразова терапевтична доза захищає кішок від зараження Dirofilaria immitis протягом місяця. Для подальшої профілактики дирофіляріозу доцільно застосовувати препарат із вмістом однієї діючої речовини мілбеміцину оксиму.

Особливостей дії препарату при його першому застосуванні та відміні не встановлено. При проведенні дегельмінтизації необхідно дотримуватись рекомендованих термінів. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату відновлюють у тій же дозі та за тією самою схемою.

Протипоказання
Підвищена чутливість тварин до компонентів препарату (в т.ч. анамнезі)!

Виражені порушення функції нирок та печінки!

Не використовувати кошенят до 6 тижнів та/або масою тіла менше 0,5 кг!

Не застосовувати виснаженим та хворим на інфекційні захворювання тварин!

 

Характеристики

Основні атрибути
Виробник KRKA
Країна виробникСловенія
Основні
Форма випускуТаблетки
Кількість в упаковці4

Інформація для замовлення

  • Ціна: 280 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner