Кошик
197 відгуків
http://flagman.org.ua.
+380 (99) 469-87-01

Стронгхолд 12% 30мг для собак вагою 2,6 - 5кг, 3 піпетки х 0,25 мг Для знищення бліх і лікування вушної корости

  • Готово до відправки
  • Код: 000001

615 

Замовлення тільки за телефоном

+380 (99) 469-87-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стронгхолд 12% 30мг для собак вагою 2,6 - 5кг, 3 піпетки х 0,25 мг Для знищення бліх і лікування вушної корости
Стронгхолд 12% 30мг для собак вагою 2,6 - 5кг, 3 піпетки х 0,25 мг Для знищення бліх і лікування вушної коростиГотово до відправки
615 
+380 (99) 469-87-01

Опис

Стронгхолд (Stronghold) 12% 30 мг для собак вагою 2,6 - 5 кг, 3 піпетки х 0,25 мл

Склад і форма випуску

Стронгхолд містить в якості діючої речовини селамектин. За зовнішнім виглядом представляє собою прозорий, безбарвний або блідо-жовтого кольору розчин для зовнішнього застосування з вмістом 6% або 12% селамектина. У формі 6% розчину препарат розфасовують в полімерні піпетки по 0,25 мл і 0,75 мл, у формі 12% розчину — по 0,25 мл, 0,5 мл, 1,0 мл і 2,0 мл Упаковують по 3 піпетки в блістери, які вкладають у картонні коробки.

Фармакологічні властивості

Селамектин володіє широким спектром системного противопаразитарного дії на нематод, комах і саркоптоидных кліщів, що паразитують у собак і кішок. Стронгхолд згубно діє на личинки круглих гельмінтів, а також володіє овоцидными властивостями. Препарат не впливає на статевозрілих нематод Dirofilaria immitis, але знижує кількість циркулюючих в крові микрофилярий, і його можна без побоювання застосовувати навіть раніше инвазированным тваринам. Механізм дії препарату полягає у здатності селамектина, зв'язуючись з рецепторами клітин м'язової і нервової тканини паразитів, збільшувати проникність мембран для іонів хлору, що призводить до блокади електричної активності нервових і м'язових клітин нематод і членистоногих, їх паралічу і загибелі. Зважаючи на те, що у ссавців ці рецептори локалізовані тільки в центральній нервовій системі, а селамектин не проникає через гематоенцефалічний бар'єр, у рекомендованих дозах препарат безпечний для собак і кішок. Стронгхолд добре всмоктується з місця нанесення. Селамектин тривалий час зберігається в крові терапевтичної концентрації, забезпечуючи знищення паразитів і захист тварин від реінвазії протягом місяця. Стронгхолд відноситься до низкотоксичным для теплокровних тварин сполук (ЛД50 селамектина для мишей при введенні всередину становить 1600 мг/кг). Препарат добре переноситься собаками різних порід (включаючи коллі) та кішками.

Свідчення

Призначають собакам і кішкам для знищення бліх (Сtenocefalides spp.) та профілактики повторного зараження тварин протягом 1 місяця після нанесення препарату. Для лікування алергічного блошиного дерматиту у складі комплексної терапії. Для профілактики і лікування отодектозу (вушної корости), викликаного O. cynotis, і саркоптоз, спричиненого S. scabiei. Для дегельмінтизації при токсокарозе, викликаному Toxocara cati, Toxocara canis, і анкилостомозе, викликаному Ancylostomatubaeforme. Для профілактики дирофіляріозу в регіонах, де реєструють Dirofilaria immitis.

Дози і спосіб застосування

Стронгхолд застосовують тільки зовнішньо. Перед нанесенням препарату піпетку виймають з блістера і, тримаючи вертикально, натискають на ковпачок з тим, щоб проткнути фольгу, закриває піпетку, потім ковпачок знімають. Препарат наносять безпосередньо на суху шкіру тварини. Для цього розсовують шерсть між лопатками біля основи шиї і повністю видавлюють вміст піпетки, уникаючи його потрапляння на руки. Не слід масажувати місце нанесення препарату. Стронгхолд призначають одноразово, дозу вибирають з урахуванням виду і ваги тварини. У кожному конкретному випадку наносять розчин з однієї піпетки з ковпачком відповідного кольору, при цьому доза в розрахунку на діючу речовину становить 6 мг селамектина на 1 кг ваги тварини. У разі одночасного зараження тварини кількома видами паразитів, рекомендується одноразове нанесення Стронгхолда у вищевказаній дозі.

Дози Стронгхолда для тварин

Собаки масою (кг)

Колір ковпачка піпетки

Номінальний обсяг застосовуваної піпетки

Менше 2,5

Ліловий

0,25 мл

2,6 – 5,0

Фіолетовий

0,25 мл

5,1 – 10,0

Коричневий

0,5 мл

10,1 – 20,0

Червоний

1,0 мл

20,1 -40,0

Темно-зелений

2,0 мл

Більше 40

Відповідна комбінація піпеток1

 

Кішки масою (кг)

Колір ковпачка піпетки

Номінальний обсяг застосовуваної піпетки

Менше 2,5

Ліловий

0,25 мл

2,6 – 7,5

Блакитний

0,75 мл

Понад 7,5

Відповідна комбінація піпеток2

1 — приклад: для собак вагою від 40 до 50 кг застосовують одночасно 2 піпетки: одну з фіолетовим і одну з темно-зеленим ковпачками.

2 — приклад: для кішки вагою від 7,5 до 10 кг застосовують одночасно 2 піпетки: одну з ліловим і одну з блакитним ковпачками.

Для знищення бліх та профілактики повторного зараження: Стронгхолд застосовують 1 раз на місяць протягом сезону активності бліх. Препарат знищує дорослих бліх, які знаходяться на собаках і кішках, через 24 – 26 годин після нанесення і оберігає від повторної інвазії протягом 30 днів. Знищуючи яйця бліх, Стронгхолд перериває цикл розвитку паразита і не дає можливості з'явитися наступної генерації бліх. Щомісячне застосування препарату не тільки прямо захищає тварин від зараження, але також знищує залишкову популяцію бліх (яйця і личинок) в будинку або квартирі. При цьому використання препарату необхідно починати за місяць до настання сезону активності бліх. Стронгхолд вже через місяць після першого застосування забезпечує різке зниження чисельності бліх у місцях проживання тварини. Препарат може бути використаний також як один з компонентів терапії алергічного блошиного дерматиту, при цьому наносити його необхідно щомісяця.

Лікування отодектозу (вушної корости) у собак і кішок: Стронгхолд застосовують одноразово. У процесі лікування рекомендується проводити очищення слухового проходу від ексудату і струпів, а у випадках ускладнення отодектозу отитами призначати відповідне лікування антибактеріальними і протизапальними засобами. При необхідності курс лікування повторюють через 1 місяць.

Лікування саркоптоз у собак: Стронгхолд застосовують дворазово з інтервалом 1 місяць. В цілях профілактики можливої інвазії препарат рекомендується використовувати 1 раз в місяць.

Лікування токоскароза і анкилостомоза у собак і кішок: Стронгхолд застосовують з лікувальною метою одноразово, а з профілактичною метою — щомісяця.

Профілактика дирофіляріозу: Стронгхолд використовують один раз на місяць протягом сезону льоту комарів-переносників. Препарат повністю попереджає зараження собак і кішок, вбиваючи мікрофілярій та запобігаючи їх перетворенню на дорослих нематод. Оскільки Стронгхолд не діє на дорослих дирофілярій, його застосування є абсолютно безпечним у інвазованих тварин. Для того, щоб убезпечити тварин, яких ввозять до регіонів, де поширений дирофіляріоз, рекомендується за місяць до передбачуваної дати ввезення призначити Стронгхолд. Остання обробка тварини Стронгхолдом має бути проведена протягом одного місяця після закінчення сезону льоту комарів-переносників. Якщо місячний інтервал між застосуваннями стронгхолда був перевищений, необхідно нанести препарат відразу ж, як тільки з'явиться така можливість. При заміні хіміотерапевтичних засобів у програмі профілактики дирофіляріозу, інтервал між призначенням Стронгхолда і препарату, що застосовувався раніше, повинен становити не менше одного місяця.

Побічні дії
При правильному використанні та дозуванні побічні явища, як правило, не спостерігаються.

Протипоказання
Підвищена індивідуальна чутливість до препарату. Забороняється застосовувати Стронгхолд щенятам і кошенятам молодше 6-тижневого віку, хворим на інфекційні хвороби та тваринам, що одужують. Не слід застосовувати препарат внутрішньо або ін'єкційно. При терапії отодектозу не вводити Стронгхолд безпосередньо у вушний канал. Не рекомендується наносити препарат на вологу шкіру тварини. Після нанесення препарату не допускати контакту обробленої тварини з джерелом вогню та високої температури до повного висихання вовни тварини.

особливі вказівки
Під час процедури забороняється курити, пити та їсти. Після закінчення процедури слід вимити руки теплою водою із милом. При випадковому попаданні препарату на шкіру або слизові оболонки його необхідно змити струменем води. Не рекомендується мити, гладити та підпускати тварину до маленьких дітей протягом 2 годин після обробки препаратом. Після цього тварину можна мити навіть із застосуванням шампуню, що не знижує ефективності Стронгхолда. Порожні піпетки з-під препарату забороняється використовувати для побутових цілей, викидають їх у контейнери для сміття.

Умови зберігання
У сухому, темному та недоступному для дітей та тварин місці. Вдалині від нагрівальних приладів та відкритого вогню. Окремо від харчових продуктів та кормів за температури не вище 30 °С. Термін придатності – 3 роки.

 

Характеристики

Основні атрибути
Виробник Zoetis
Країна виробникСША
Користувацькі характеристики
Вид кормуЛікувальний
ТваринаСобаки
Основні
Форма випускуРідина
Кількість в упаковці3

Інформація для замовлення

  • Ціна: 615 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner