Кошик
179 відгуків
http://flagman.org.ua.
+380 (99) 469-87-01

Краплі протипаразитарні АкароKILL для собак 10-20 кг, з 10-тижневого віку для лікування энтомозов

  • На складі
  • Код: 002779

87 

Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 грн

Замовлення тільки за телефоном

+380 (99) 469-87-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Краплі протипаразитарні АкароKILL для собак 10-20 кг, з 10-тижневого віку для лікування энтомозов
Краплі протипаразитарні АкароKILL для собак 10-20 кг, з 10-тижневого віку для лікування энтомозовНа складі
87 
+380 (99) 469-87-01

Опис

Краплі протипаразитарні АкароKILL (Акарокил) для собак 10-20 кг, 2 мл х 1 шт

Опис

Прозорий розчин світло-жовтого кольору.

Склад

1 мл препарату містить діючі речовини: фіпроніл - 70 мг, цифлутрин - 3 мг, пирипроксифен - 20 мг.

Допоміжні речовини: етилацетат, поліетиленгліколь-400.

Фармакологічні властивості

АкароKILL відноситься до комбінованих инсектоакарицидных ветеринарних препаратів.

ATC vet QP53, ектопаразитоциды, інсектициди і репеленти (QP53AX65, фіпроніл, комбінації).

Препарат володіє вираженою активністю відносно преімагінальних і імагінальних фаз розвитку бліх (Stenocephalides canis, Ctenocephalides felis), вошей (Linognatus setotus), волосоїдів (Trichodectes canis), саркоптоидних (Sarcoptes canis, Sarcoptes vulpis, Notoedres cati, Otodectes cynotis, Psoroptes cuniculi) і іксодових (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor reticulatus, Ixodes scapularis, Dermacentor variabilis) кліщів, a також репеллентным дією проти двокрилих комах, у тому числі кровосисних мух (Stomoxys calcitrans), ґедзів (Tabanidae), комарів (Culicidae) і мошок (Simuliidae) .

Фіпроніл відноситься до групи фенилпирозолов, механізм дії якого полягає в блокуванні ГАМК-залежних рецепторів членистоногих і порушення нервово-м'язової передачі, що призводить до їх паралічу і загибелі.

Пирипроксифен - аналог природних ювенільних гормонів, порушуючи процеси синтезу хітину та линяння личинок, перешкоджає розвитку повноцінних лялечок і викликає загибель комах на преімагінальних фаз розвитку, що призводить до припинення поповнення популяції на стадії яйця і личинки, запобігає появі статевозрілих комах на тварин у місцях їх утримання.

Цифлутрин відноситься до групи синтетичних піретроїдів, володіє контактною инсектоакарицидным дію, блокуючи передачу нервових імпульсів і викликаючи параліч і загибель членистоногих, а також тривалим репеллентным дією відносно комарів, мошок, гедзів і мух.

Після нанесення препарату на шкіру тварині його активні компоненти, практично не всмоктуючись в системний кровотік, накопичуються в епідермісі, волосяних цибулинах та сальних залозах, надаючи тривалий контактна инсектоакарицидное і репелентное дію. Тривалість захисної дії препарату проти бліх, вошей і волосоїдів становить 6-8 тижнів, проти іксодових кліщів і двокрилих комах - 3-4 тижні.

АкароKILL за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах не чинить шкірно-подразнюючої, резорбтивно-токсичної та сенсибілізуючої дії. При попаданні в очі викликає слабке подразнення. Препарат токсичний для бджіл, а також риб і інших гідробіонтів.

Застосування

АкароКИЛЛ застосовують собакам з 10-тижневого віку для лікування энтомозов, що викликаються блохами, вошами і волосоїдів, акарозов, що викликаються саркоптоиднымы і іксодовими кліщами, а також з метою захисту тварин від нападу кровосисних двокрилих комах.

Дозування

АкароKILL завдають тваринам крапельно на суху, неушкоджену шкіру в місця, недоступні для злизування область спини між лопатками або область шиї біля основи черепа), в дозах, зазначених у таблиці:

Вид і маса тварини Доза препарату, мл на тварину
Собаки і щенята від 2 до 10 кг 1 мл
Собаки і щенята від 10 до 20 кг 2 мл
Собаки і щенята від 20 до 40 кг 4 мл
Собаки масою більше 40 кг 5,5 мл

Перед використанням на тубі-піпетці відкручують захисний ковпачок і, тримаючи її вертикально вгору носиком, відрізають кінчик носика (близько 1 мм). Розсунувши шерсть на тілі тварини, наносять препарат на шкіру в недоступних для злизування місцях (між лопатками на холку і уздовж спини), в 2-5-ти точках (в залежності від маси тіла тварини). Для запобігання витіканню розчину в одну точку не слід при нанесенні сильно натискати на тубу-піпетку!

Тривалість захисної дії становить: від кліщів - 1 місяць; від комах у собак - 3 місяці і у кішок - 2 місяці. Повторну процедуру слід проводити не частіше ніж один раз на місяць. З метою запобігання повторної інвазії підстилку для тварин слід замінити або обробити дозволеним до використання інсекто-акарицидну засобом згідно інструкції-вкладиша. Не слід наносити препарат на вологу і/або пошкоджену шкіру, а також купати та мити тварину протягом 48 годин після обробки.

Дія препарату проявляється через 12-24 години, враховуючи це, обробки слід проводити не пізніше, ніж за 24 години до передбачуваного вигулу тварин в місцях можливого знаходження ектопаразитів (парки, сквери, ліс).

Для знищення іксодових кліщів на тілі тварини препарат в кількості 1-2 крапель наносять на кліща і місце його прикріплення до шкіри. Якщо протягом 20-30 хвилин кліщ мимовільно не відпадає, його акуратно витягують з тіла і знищують.

Повторні обробки для попередження нападу комах і іксодових кліщів і профілактики кровепаразитарных хвороб (бабезіоз, эрлихиоз, бореліоз) проводять за показаннями протягом усього сезону активності паразитів, але не частіше 1 разу в місяць.

Для лікування отодектозу (вушної корости) препарат застосовують одноразово в кожне вухо по 2-3 краплі (краплини обов'язково вводять в обидва вуха). Для рівномірного розподілу препарату вушну раковину складають навпіл і злегка масажують у підстави. Залишок препарату з використовуваної піпетки (у розрахунку на масу тварини), наносять на шкіру між лопаток. У процесі лікування рекомендується очищати слуховий прохід від ексудату і струпів, а в разі ускладнення отит, призначати протимікробні та протизапальні засоби. При необхідності через 10-12 днів курс лікування повторюють під контролем мікроскопії зіскрібків.

При псороптозе, саркоптоз і нотоэдрозе препарат застосовують 2-3-кратно з інтервалом 10-12 днів до клінічного одужання тварини, що підтверджують двома негативними результатами мікроскопічних досліджень зіскрібків з уражених ділянок шкіри. При саркоптоидозах, ускладнених інфекцією бактеріальної або грибкової етіології, рекомендується застосування імуномодулюючих, антибактеріальних або протигрибкових засобів.

 

 

Характеристики

Основні атрибути
Виробник Укрзооветпромпостач
Країна виробникУкраїна
Користувацькі характеристики
ТваринаСобаки
Вікова групаБез обмеження
Основні
Форма випускуРідина
Кількість в упаковці1

Інформація для замовлення

  • Ціна: 87 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner