Кошик
197 відгуків
http://flagman.org.ua.
+380 (99) 469-87-01

Селафорт спот-он, 120 мг/1 мл, для собак вагою 10,1 - 20 кг Лікування і профілактика зараження блохами

  • Готово до відправки
  • Код: АА0018114

295 

Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 грн

Замовлення тільки за телефоном

+380 (99) 469-87-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Селафорт спот-он, 120 мг/1 мл, для собак вагою 10,1 - 20 кг Лікування і профілактика зараження блохами
Селафорт спот-он, 120 мг/1 мл, для собак вагою 10,1 - 20 кг Лікування і профілактика зараження блохамиГотово до відправки
295 
+380 (99) 469-87-01

Опис

Селафорт спот-он, 120 мг/1 мл, для собак вагою 10,1 - 20 кг

Опис

Прозорий розчин від безбарвного до жовтого - коричневого кольору.

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

  • селамектин - 120 мг.

Допоміжні речовини: спирт ізопропіловий, бутилгидрокситолуол (Е 321), диметилсульфоксид.

Фармакологічні властивості

ATC vet класифікаційний код QP54 Ендектоциды. QP54AA05 Селамектин.

Діюча речовина препарату селамектин - напівсинтетичний івермектин. Механізм дії пов'язаний зі зміною активності хлорних каналів синаптичних мембран у нервовій і м'язовій системах багатьох ендо і ектопаразитів. Зв'язуючись зі специфічними рецепторами, він збільшує проникність синаптичних мембран для іонів хлору, що призводить до блокади активності нервових клітин у нематод і м'язових клітин у членистоногих, і, як наслідок, їх паралічу і загибелі. У ссавців подібні рецептори розташовані в центральній нервовій системі. Оскільки селамектин не має здатність проникати через гематоенцефалічний бар'єр, він має високий рівень безпеки, і в рекомендованих дозах безпечний для собак.

Селамектин активно діє на статевозрілі особини, яйця і личинки бліх (Ctenocephalides spp., Pulex irritans). Таким чином, він ефективно розриває життєвий цикл бліх, вбиваючи дорослих особин (на тварину), запобігаючи вихід яєць (на тваринний і в його надокружении). Залишки органічних речовин з оброблених селамектином домашніх тварин вбивають яйця і личинки, які раніше не піддавалися впливу селамектином, і таким чином можуть допомогти контролювати існуючі зараження блохами на природі в районах, до яких тварина має доступ.

Системна персистенція селамектина у плазмі крові та відсутність екстенсивного метаболізму забезпечують ефективні концентрації селамектина протягом інтервалу між застосуванням доз - 30 діб. Селамектин виявляє широкий спектр системного нематодоцидного, акарицидної та інсектицидної дії, має ларвоцидные і овоцидные властивості.

Застосування

Лікування і профілактика собак при токсокарозе (Тохосага canis), анкилостомозе (Ancylostoma caninum), отодектозе (Otodectеs сynotis), саркоптоз (Sarcoptеs canis) та при інвазії бліх (Ctenocephalides spp., Pulex irritans - протягом одного місяця після одноразового застосування), волосоїдів (Trichodectes canis), а також для профілактики дирофіляріозу (Dirofilariа иmmitis, Dirofilaria repens - при щомісячному нанесенні).

Дозування

Препарат слід застосовувати у вигляді одноразового нанесення однократної дози (6 мг/кг селамектина).

За моноинвазии або микстинвазии тварини застосовують тільки одне нанесення рекомендованої дози (6 мг/кг селамектина). Відповідна тривалість періоду лікування для окремих паразитів вказано нижче.

Наносити згідно з наведеною нижче таблицею:

Собаки (кг)

Колір ковпачка піпетки

Селамектин (мг)

Вміст діючої речовини (мг/мл)

Обсяг (номінальний об'єм піпетки - мл)

2,6-5,0

Фіолетовий

30

120

0,25

5,1-10,0

Помаранчевий

60

120

0,5

10,1-20,0

Червоний

120

120

1,0

20,1-40,0

Зелений

240

120

2,0

40,1-60,0

Темно-синій

360

120

3,0

> 60

/

Відповідна комбінація піпеток

/

Відповідна комбінація піпеток

Лікування і профілактика сифонаптероза (ураження блохами)

Після нанесення препарату дорослі блохи на тварин гинуть. Однократна обробка попереджає зараження блохами протягом 4-х тижнів.

Для профілактики зараження блохами лікарський засіб слід наносити один раз на місяць протягом сезону активності бліх. Щомісячна обробка вагітних і лактуючих тварин запобігає блошині інвазії цуценят до 7-тижневого віку.

При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат рекомендується застосовувати щомісяця.

Профілактика дирофіляріозу при ураженні Dirofilaria immitis

Необхідність лікування та тривалість лікування повинна визначатися лікарем ветеринарної медицини, який призначає лікарський препарат, і повинна ґрунтуватися на місцевій епізоотологичеськой ситуації. Для профілактики дирофіляріозу при ураженні Dirofilaria immitis лікарський засіб слід наносити до очікуваної активності кровосисних комарів протягом одного місяця і протягом усього періоду активності і ще місяць після завершення їх активності. Обробку тварин рекомендується проводити щомісяця в один і той же день. Якщо тварині застосовували інший препарат, який захищає від микродирофилярий, Селафорт 120 мг Спот-он для собак можна застосовувати через 1 місяць після обробки попереднім препаратом.

Лікування і профілактика нематодозів

Слід наносити одну дозу ветеринарного лікарського засобу.

Лікування і профілактика сифонаптероза (ураження блохами)

Слід наносити одну дозу ветеринарного лікарського засобу.

Лікування отодектозу (вушна короста)

Слід наносити одну дозу ветеринарного лікарського засобу. Нещільні залишки органічних речовин слід обережно видалити з зовнішнього слухового проходу під час лікування. Рекомендується подальший ветеринарний огляд через 30 днів після лікування, оскільки деякі тварини можуть зажадати повторний курс лікування.

Лікування саркоптоз (свербуновые кліщі)

Для повної ліквідації кліщів, слід наносити разову дозу ветеринарного лікарського препарату протягом двох місяців поспіль.

Метод і спосіб застосування: топикальное (точкове) нанесення.

Нанесіть на шкіру біля основи шиї перед лопатками.

Як застосовувати:
  1. Видаліть піпетку з упаковки. Тримайте піпетку у вертикальному положенні, відіжміть і зніміть кришку.
  2. Поверніть кришку і покладіть інший кінець кришки на піпетку. Натисніть і поверніть кришку, щоб розірвати ізоляційну прокладку, а потім зніміть кришку з піпетки.
  3. Розділіть шерсть біля основи шиї перед лопатками, поки не стане видно шкіру. Покладіть кінчик піпетки на шкіру і кілька разів стисніть піпетку, щоб видалити її вміст повністю і прямо на шкіру в одному місці. Уникайте контакту між препаратом і вашими пальцями.

Протипоказання

Не застосовувати у тварин у віці до 6 тижнів.

Не застосовувати у випадках з підвищеною чутливістю до активної речовини або до будь-якого компонента з допоміжних речовин.

Застереження
Спеціальні заходи безпеки для тварин
Цей лікарський засіб слід наносити лише на поверхню шкіри. Не вводити перорально чи парентерально.

Тримайте оброблених тварин подалі від вогню та інших джерел займання менше 30 хвилин або до тих пір, поки вовна не просохне.

Спеціальні застереження
Не застосовувати, коли шерсть тварини волога. Уникайте частого миття тваринного шампуню, оскільки збереження ефективності препарату в цих випадках не досліджувалося.

Для лікування тварин з ураженням кліщами виду Otodectes canis не використовуйте безпосередньо у вушний канал.

Важливо застосовувати дозу, як зазначено, щоб мінімізувати кількість, яку тварина може злизати.

Селамектин можна безпечно застосовувати тваринам при інвазії Dirofilaria immitis при локалізації в серці, легеневій артерії, інших кровеносних сосудах, однак, згідно з ветеринарною практикою, рекомендується перевіряти всіх тварин віком понад 6 місяців, які проживають у країнах, де є проміжні господарі комарі пологів Culex, Ae Anopheles і наявні інвазії м'ясоїдних тварин, що викликаються нематодами батьківщини Filariidae.

Цей препарат неефективний щодо статевозрілих паразитів виду D. immitis.

Особливі заходи безпеки, які мають бути вжиті особою, яка застосовуватиме препарат для тварин
Мийте руки після використання і негайно змивайте будь-яку субстанцію, що контактує зі шкірою милом і водою. У разі випадкового попадання в очі, негайно промийте очі водою, негайно зверніться за медичною допомогою та покажіть лікареві листок-вкладиш в упаковку або етикетку.

Цей препарат є легкозаймистим; тримати подалі від джерел тепла, іскор, відкритого вогню чи інших джерел займання.

Не палити, не їсти та не пити під час роботи з препаратом.

Уникайте безпосереднього контакту з обробленими тваринами, доки місце нанесення не висохне. У день лікування діти не повинні брати руками опрацьованих тварин, а тваринам не допускається спати зі своїми господарями, особливо з дітьми. Використані аплікатори слід негайно утилізувати та не залишати в межах зору та досяжності дітей.

Люди з чутливою шкірою або відомою алергією на ветеринарні препарати цього типу повинні обережно поводитися з ветеринарним лікарським засобом.

Форма випуску
Прозора поліпропіленова піпетка з одноразовою дозою з поліетиленовою або поліоксиметиленовою або поліпропіленовою кришкою зі штирем, упакована в триплексний мішок, що ламінує, з поліестеру, алюмінію і поліетилену; по 1, 3, 6 або 15 піпеток у картонній коробці.

Зберігання
Зберігати у захищеному від світла місці. Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від впливу вологи та світла за температури не вище 30 °С.

Термін придатності
2 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

 

Характеристики

Основні атрибути
Виробник KRKA
Країна виробникСловенія
Користувацькі характеристики
ТипКраплі
ТваринаСобаки
Кількість в упаковці1
Форма випускуРідина
Обсяг0.25 мл

Інформація для замовлення

  • Ціна: 295 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner