Кошик
197 відгуків
http://flagman.org.ua.
+380 (99) 469-87-01

НексГард КОМБО для котів 2,5 – 7,5 кг, L, 3 піпетки

 • Готово до відправки
 • Код: 003451

1 015 

Замовлення тільки за телефоном

+380 (99) 469-87-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
НексГард КОМБО для котів 2,5 – 7,5 кг, L, 3 піпетки
НексГард КОМБО для котів 2,5 – 7,5 кг, L, 3 піпеткиГотово до відправки
1 015 
+380 (99) 469-87-01

Опис

Виробник: Boehringer Ingelheim Німеччина

Категорія товару: Протипаразитарні - краплі спот-он

Форма випуску: краплі

Види тварин: Коти

НексГард Комбо (NexGard Combo) для котів 2,5 - 7,5 кг, L, 3 піпетки

Склад

1 мл препарату містить діючі речовини:

 • езафоксоланер - 12,0 мг;
 • еприномектин - 4,0 мг;
 • празиквантел - 83,0 мг.

Допоміжні речовини: гліцеринформаль, диметил ізосорбід, бутилгідрокситолуол.

Фармацевтична форма

Розчин для зовнішнього застосування, точкового нанесення.

Фармакологічні властивості

ATCvet QP54AA54, протипаразитарні засоби, інсектициди та репеленти, авермектини, еприномектин, комбінації.

Езафоксоланер - це (S)-енантіомер афоксоланеру, що належить до класу ізоксазоліну, активного щодо членистоногих. Езафоксоланер діє як антагоніст на хлоридних каналах, що керуються лігандами, зокрема нейромедіатором гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК). Ізоксазоліни серед модуляторів хлоридних каналів зв’язуються з окремим і унікальним сайтом-мішенню в GABACl комах, блокуючи тим самим до- та післясинаптичне транспортування хлоридних іонів через клітинні мембрани. Тривале спричинене езафоксоланером гіперзбудження призводить до неконтрольованої діяльності центральної нервової системи та загибелі членистоногих. Висновок про селективну токсичність езафоксоланеру між членистоногими та ссавцями можна зробити на підставі диференціальної чутливості рецепторів ГАМК членистоногих порівняно з рецепторами ГАМК ссавців.

Блохи та кліщі гинуть протягом 24 та 48 годин після обробки відповідно. Езафоксоланер знищує блох до відкладення яєць, тобто запобігає ризику контамінації домогосподарства. Має активність проти саркоптоїдозних кліщів (Notoedres cati, Otodectec cynotis), які спричиняють нотоедричну або вушну коросту.

Еприномектин належить до класу макроциклічних лактонів ендектоцидів. Сполуки цього класу селективно і з високою афінністю зв'язуються з хлорид-іонними каналами, що керуються глутаматом, які містяться в нервових або м'язових клітинах безхребетних. Це призводить до збільшення проникності клітинної мембрани для хлорид-іонів з гіперполяризацією нервової або м’язової клітини, що призводить до паралічу та загибелі паразита. Встановлено, що спектр ефективності еприномектину охоплює нематод травного каналу, позатравного каналу та їх мігруючих личинок , і вважається також активним проти саркоптоїдозних кліщів (N. cati, O. cynotis).

Празиквантел - це синтетичне похідне ізохінолін-піразину з активністю проти стьожкових червів. Празиквантел швидко поглинається поверхнею паразитів і впливає на проникність мембран у цестод, впливаючи на потоки двовалентних катіонів, особливо на іони кальцію, які, як вважається, сприяють швидкому скороченню м’язів та вакуолізації. Це призводить до серйозного пошкодження тегумента, судом і паралічу, порушення обміну речовин і, нарешті, загибелі паразита.

При багаторазовому застосуванні празиквантелу накопичення не спостерігалося, а при застосуванні езафоксоланеру відзначають залишки від 2 до 5 місяців (співвідношення 3,24 для Cmax та 3,09 для AUC) та еприномектину, відповідно, (співвідношення 1,59 для Cmax та 1,87 для AUC).

Вид тварин

Коти.

Показання до застосування

Профілактика та лікування котів при ураженнях ектопаразитами та ендопаразитами (цестодами, нематодами).

Ектопаразити
 • Профілактика та лікування при ураженні блохами (Ctenocephalides felis). Одна обробка забезпечує знищення бліх та захист тварин на один місяць.Препарат знищує бліх до відкладення яєць і запобігає побутовому зараженню. Препарат застосовують для лікування блошиного алергічного дерматиту (БАД).
 • Профілактика та лікування при ураженні іксодовими кліщами (Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus, Ixodes scapularis, Ixodes holocyclus, Amblyomma americanum та Haemaphysalis longicornis). Одна обробка запобігає подальшим інвазіям протягом щонайменше 6 тижнів проти Rhipicephalus sanguineus (через 48 годин після обробки), протягом щонайменше 5 тижнів проти Ixodes ricinus (через 48 годин після обробки) та Ixodes holocyclus (через 72 години після обробки), та протягом одного місяця проти Ixodes scapularis, Amblyomma americanum (через 72 години після обробки).
 • Лікування отодектозу (Otodectes cynotis).
 • Лікування нотоедрозу (Notoedres cati).
Ендопаразити
 • Цестодози. Лікування цестодозів (Dipylidium caninum, Taenia taeniaeformis, Echinococcus multilocularis, Joyeuxiella pasqualei, Joyeuxiella fuhrmanni).

Характеристики

Основні атрибути
Країна виробникНімеччина
Виробник Boehringer Ingelheim
Користувацькі характеристики
Кількість в упаковці3
Вага3 г
Форма випускуРідина
Лікарська формаКраплі
ТипКраплі
Вигляд тваринКішки

Інформація для замовлення

 • Ціна: 1 015 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner