Кошик
197 відгуків
http://flagman.org.ua.
+380 (99) 469-87-01

НексГард КОМБО для котів до 2,5 кг, S, 3 піпеткиНексГард КОМБО для кошек до 2,5 кг, S, 3 пипетки

  • Готово до відправки
  • Код: 003450

910 

Замовлення тільки за телефоном

+380 (99) 469-87-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
НексГард КОМБО для котів до 2,5 кг, S, 3 піпеткиНексГард КОМБО для кошек до 2,5 кг, S, 3 пипетки
НексГард КОМБО для котів до 2,5 кг, S, 3 піпеткиНексГард КОМБО для кошек до 2,5 кг, S, 3 пипеткиГотово до відправки
910 
+380 (99) 469-87-01

Опис

Виробник: Boehringer Ingelheim Німеччина

Категорія товару: Протиразитарні - краплі спот-он

Форма випуску: краплі

Види тварин: Кішки

НексГард Комбо (NexGard Combo) для кішок до 2,5 кг, S, 3 піпетки
склад
1 мл препарату містить діючі речовини:

езофоксоланер – 12,0 мг;
еприномектин – 4,0 мг;
празіквантел – 83,0 мг.
Допоміжні речовини: гліцерінформаль, диметил ізосорбід, бутилгідрокситолуол.

Фармацевтична форма
Розчин для зовнішнього застосування, точкового нанесення.

Фармакологічні властивості
ATCvet QP54AA54, протипаразитарні засоби, інсектициди та репеленти, авермектини, еприномектин, комбінації.

Езафоксоланер - це (S)-енантіомер афоксоланера, що відноситься до класу ізоксазоліну, активного щодо членистоногих. Езафоксоланер діє як антагоніст на хлоридних каналах, керованих лігандами, зокрема нейромедіатором гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК). Ізоксазоліни серед модуляторів хлоридних каналів зв'язуються з окремим та унікальним сайтом-мішенню в GABACl комах, блокуючи тим самим до- та післясинаптичне транспортування хлоридних іонів через клітинні мембрани. Тривале викликане езофоксоланером гіперзбудження призводить до неконтрольованої діяльності центральної нервової системи та загибелі членистоногих. Висновок про селективну токсичність езофоксоланера між членистоногими та ссавцями можна зробити на підставі диференціальної чутливості рецепторів членистоногих ГАМК порівняно з рецепторами ГАМК ссавців.

Блохи та кліщі гинуть протягом 24 та 48 годин після обробки відповідно. Езафоксоланер знищує бліх до відкладення яєць, тобто запобігає ризику контамінації домогосподарства. Має активність проти саркоптоїдозних кліщів (Notoedres cati, Otodectec cynotis), що викликають нотоедрическую або вушну коросту.

Еприномектин відноситься до класу макроциклічних лактонів ендектоцидів. З'єднання цього класу селективно і з високою афінністю зв'язуються з хлорид-іонними каналами, керованими глутаматом, що містяться в безхребетних нервових або м'язових клітинах. Це призводить до збільшення проникності клітинної мембрани для хлорид-іонів з гіперполяризацією нервової або м'язової клітини, що призводить до паралічу та загибелі паразита. Встановлено, що спектр ефективності еприномектину охоплює нематод травного каналу, позашлункового каналу та їх мігруючих личинок і вважається також активним проти саркоптоїдних кліщів (N. cati, O. cynotis).

Празиквантел – це синтетичне похідне ізохінолін-піразину з активністю проти стібкових хробаків. Празиквантел швидко поглинається поверхнею паразитів та впливає на проникність мембран у цестоді, впливаючи на потоки двовалентних катіонів, особливо на іони кальцію, які, як вважається, сприяють швидкому скороченню м'язів та вакуолізації. Це призводить до серйозного пошкодження тегументу, судом та паралічу, порушення обміну речовин і, нарешті, загибелі паразита.

Езафоксоланер всмоктується з місця нанесення, досягаючи максимальної концентрації у плазмі від 4 до 14 днів після застосування. Езафоксоланер повільно виводиться з плазми (t1/2 = 21,7±2,8 діб після одноразового застосування) та екскретується з калом та сечею. Еприномектин всмоктується з місця нанесення, досягаючи максимальної концентрації у плазмі від 1 до 2 діб після застосування. Еприномектин повільно виводиться з плазми (t1/2 = 5,4+/-2,7 діб після одноразового застосування) та екскретується з калом. Празиквантел системно всмоктується з місця нанесення, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові від 4 до 8 годин після застосування. Празиквантел повільно виводиться з плазми (t1/2 = 4,3+/-1,9 діб після одноразового застосування) та екскретується із сечею.

Одночасне застосування діючих речовин празиквантелу та еприномектину не впливає на фармакокінетичні профілі.

При багаторазовому застосуванні празиквантелу накопичення не спостерігалося, а при застосуванні езофоксоланера відзначають залишки від 2 до 5 місяців (співвідношення 3,24 для Cmax та 3,09 для AUC) та еприномектину відповідно (співвідношення 1,59 для Cmax та 1,87 AUC).

Вид тварин
Кішки.

Показання до застосування
Профілактика та лікування кішок при ураженнях ектопаразитами та ендопаразитами (цестодами, нематодами).

Ектпаразити
Профілактика та лікування при ураженні бліхами (Ctenocephalides felis). Одна обробка забезпечує знищення бліх та захист тварин на один місяць. Препарат знищує бліх до відкладення яєць та запобігає побутовому зараженню. Препарат застосовують для лікування блошиного алергічного дерматиту (БАД).

Характеристики

Основні атрибути
Країна виробникНімеччина
Виробник Boehringer Ingelheim

Інформація для замовлення

  • Ціна: 910 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner