Кошик
179 відгуків
http://flagman.org.ua.
+380 (99) 469-87-01

Атакса, спот-он для собак 4 - 10 кг, 1 мл, 1 піпетка

  • На складі
  • Код: 003420

150 

Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 грн

Замовлення тільки за телефоном

+380 (99) 469-87-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Атакса, спот-он для собак 4 - 10 кг, 1 мл, 1 піпетка
Атакса, спот-он для собак 4 - 10 кг, 1 мл, 1 піпеткаНа складі
150 
+380 (99) 469-87-01

Опис

Виробник: KRKA Словенія

Категорія товару: Протипаразитарні - краплі спот-он

Форма випуску: краплі

Види тварин: Собаки

Атакса, спот-он для собак 4 - 10 кг, 1 мл, 1 піпетка

Опис

Прозорий розчин від жовтого до коричневого кольору.

Склад

1 мл препарату містить діючі речовини:

  • імідаклоприд - 100,0 мг;
  • перметрин — 500,0 мг.

Допоміжні речовини: бутилгідрокситолуол, тригліцерид середнього ланцюга, N- метилпіролідон, лимонна кислота безводна, диметилсульфоксид.

Фармакологічні властивості

ATCvet QP53, ектопаразитициди, інсектициди і репеленти (QP53AC54, перметрин, комбінації)

Атакса® - це ектопаразитицид, до складу якого входять діючі речовини імідаклоприд, який має хлорнікотинілову структуру та перметрин - синтетичний піретроїд. Комбінація цих речовин забезпечує інсектицидну дію препарату.

Діюча речовина препарату імідаклоприд, l-(6-Chloro-3-pyridylmethyl)-N-nitroimidazolidin- 2- ylideneamine - ектопаразитицид, що належить до групи хлорнікотинілових сполук. Має високу спорідненість до нікотинергічних ацетилхолінових рецепторів у постсинаптичних ділянках центральної нервової системи бліх. Він приєднується до нікотинергічних рецепторів комах, розміщених на постсинаптичних нейронах, перериваючи передачу нервових імпульсів, що призводить до загибелі ектопаразитів.

Слабка взаємодія імідаклоприду з нікотиновими рецепторами ссавців обумовлює низький рівень проникнення через гематоенцефалічний бар'єр, тому імідаклоприд практично не впливає на ЦНС теплокровних тварин. Імідаклоприд ефективний проти личинок та дорослих форм ектопаразитів.

Після нанесення препарату на шкіру, імідаклоприд швидко розповсюджуються по всій поверхні тіла тварини впродовж однієї доби. Клінічно доведено, що системна абсорбція препарату досить низька.

Перметрин - циклопропанкарбоксилова кислота, 3-(2,2-дихлоретил) 2.2-диметил-,(3- феноксифеніл) метилестер - належить до першого класу піретроїдних акарицидів та інсектицидів. Піретроїди порушують електропровідність натрієвих канальців у хребетних та безхребетних. Піретроїди порушують здатність натрієвих канальців до активації та інактивації. Це викликає стан перезбудження, тремор, судоми дорсальних м'язів та загибель ектопаразитів.

У поєднанні обох речовин було показано, що імідаклоприд функціонує як активатор ганглія членистоногих і, таким чином, підвищує ефективність перметрину.

Атакса® - препарат для зовнішнього застосування, після нанесення на шкіру швидко розподіляється по всій поверхні тіла тварини. Тривалість захисту від ектопаразитів становить 4 тижні. Системна абсорбція продукту є достатньо низькою, щоб не впливати на ефективність або толерантність до цільових видів.

Забороняється допускати потрапляння продукту до води, оскільки це може бути небезпечно для риб та водних організмів.

Продукти, що містять перметрин, токсичні для медоносних бджіл.

Застосування

Профілактика та лікування собак при ураженні блохами (Ctenocephalides spp.), волосоїдами (Trichodectes canis), вошами (Linognathus setosus), іксодовими кліщами: Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus, Dermacentor reticulatus та захист тварин від нападу двокрилих кровосисних комах: комарів (Aedes aegypti, Culex pipiens), мух (Stomoxys calcitrans), москітів (Phlebotomus papatasi, Phlebotomus perniciosus).

Препарат також можна застосовувати для лікування алергічного блошиного дерматиту.

Дозування

Мінімальна рекомендована доза препарату - 10 мг імідаклопріду та 50 мг перметрину на кг маси тіла тварини.

Препарат наносять на непошкоджену шкіру. Відповідно до маси тіла тваринам застосовують відповідні піпетки препарату:

Собаки масою тіла, кг

Кількість препарату, мл

Кількість Д.Р. (імідаклоприд), мг/кг м.т.

Кількість Д.Р. (перметрин), мг/кг м.т.

До 4

0,4

мінімум 10

мінімум 50

4-10

1,0

10-25

50-125

10-25

2,5

10-25

50-125

25-40

4,0

10-16

50-80

При обробці собак масою понад 40 кг препарат застосовують із розрахунку 0,1 мл/кг маси тварини, використовуючи комбінацію піпеток різного фасування.

Спосіб застосування

Вийміть піпетку з упаковки, у вертикальному положенні зніміть ковпачок, переверніть його та одягніть на піпетку, видаливши таким чином фольгу на піпетці.

При обробці препаратом тварини повинні бути у стоячому положенні.

Собаки до 10 кг

Розділяють шерсть між лопатками таким чином, щоб було видно шкіру, розміщують вузький кінець піпетки на шкіру, міцно стиснувши піпетку декілька разів, наносять увесь вміст безпосередньо на шкіру.

Собаки понад 10 кг

Препарат наносять у 3-4 точки вздовж хребта, починаючи між лопатками і закінчуючи біля кореня хвоста. При кожному нанесенні препарату розгортають шерсть таким чином, щоб було видно шкіру і витискають вміст піпетки вздовж хребта у 3-4 точки. Не допускати можливості злизування твариною нанесеного засобу.

Загибель комах-ектопаразитів, що паразитують на тварині, після обробки відбувається протягом 12 годин, загибель або відкріплення іксодових кліщів - протягом 48 годин. Репелентна дія препарату проти бліх, волосоїдів, іксодових кліщів та кровосисних двокрилих комах після одноразової обробки тварини триває до 4 тижнів.

Повторні обробки за необхідності проводять 1 раз на місяць.

Характеристики

Основні атрибути
Країна виробникСловенія
Виробник KRKA

Інформація для замовлення

  • Ціна: 150 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner