Кошик
197 відгуків
http://flagman.org.ua.
+380 (99) 469-87-01

Стронгхолд Плюс (Stronghold Plus) 30 мг/5 мг краплі для котів 2,5-5 кг, 0,5 мл, 3 туби

  • Готово до відправки
  • Код: 001888

685 

Замовлення тільки за телефоном

+380 (99) 469-87-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стронгхолд Плюс (Stronghold Plus) 30 мг/5 мг краплі для котів 2,5-5 кг, 0,5 мл, 3 туби
Стронгхолд Плюс (Stronghold Plus) 30 мг/5 мг краплі для котів 2,5-5 кг, 0,5 мл, 3 тубиГотово до відправки
685 
+380 (99) 469-87-01

Опис

Виробник: Zoetis США

Категорія товару: Протиразитарні - краплі спот-он

Форма випуску: краплі

Види тварин: Кішки

Стронгхолд Плюс (Stronghold Plus) 30 мг/5 мг краплі для котів 2,5-5 кг, 0,5 мл, 3 туби
Опис
Розчин для зовнішнього використання у пластикових тубах.

склад
1 мл препарату містить діючу речовину:

селамектин – 60 мг;
сороланер – 10 мг.
допоміжні речовини: дипропіленгліколь монометил ефір, ізонропіловий спирт, бутилгідрокситолуол.

Фармакологічні властивості
ATCvet QP55, ендектоциди (QP54AA05, селамектин, макроциклічні лактони)

Селамектин – речовина групи ендектоцидів класу макроциклічних лактонів. Механізм дії пов'язаний із зміною активності хлорних каналів синаптичних мембран у нервовій та м'язовій системах багатьох ектопаразитів. Зв'язуючись зі специфічними рецепторами, він збільшує проникність синаптичних мембран для іонів хлору, що призводить до блокади електричної активності нервових та м'язових клітин паразитів і, як наслідок, їхнього паралічу та загибелі. У ссавців подібні рецептори розташовані лише у центральній нервовій системі. Оскільки селамектин не має здатності проникати крізь гематоенцефалічний бар'єр, він має високий рівень безпеки і в рекомендованих дозах безпечний для собак і кішок.

Селамектин виявляє широкий спектр системної нематодоцидної, інсектицидної та акарицидної дії, має ларвоцидні та овоцидні властивості.

Препарат швидко і повністю вбирається із місця нанесення в кров. Терапевтичні концентрації селамектину у крові підтримуються тривало, забезпечуючи знищення паразитів та захист від реінвазії протягом місяця.

Сароланер – це акарицид та інсектицид, що належить до групи ізоксазоліну. Основним об'єктом дії сороланера у комах та акарид є функціональна блокада ліганд-залежних хлоридних каналів (ГАМК-рецептори та глутаматні рецептори). Сароланер блокує ГАМК- та глутамат-залежні хлоридні канали в центральній нервовій системі комах та акарид. Порушення сароланером роботи цих рецепторів запобігає поглинанню іонів хлору ГАМК- та глютаматзалежними іонними каналами, що призводить до збільшення нервової стимуляції та загибелі цільового паразиту. Сароланер демонструє більш високу функціональну здатність блокувати рецептори комах/аккарид у порівнянні з рецепторами ссавців. Сароланер не взаємодіє з відомими інсектицидними ділянками зв'язування нікотинових або інших ГАМК-ергічних інсектицидів, таких як неонікотиноїди, фіпроли, мілбеміцини, авермектини та циклодієни. Сароланер ефективний проти дорослих бліх (Ctenocephalides spp.)9, а також проти деяких видів кліщів, наприклад Dermacentor reticulatus, Ixodes hexagonus, Ixodes ricinus та Rhipicephalus sanguineus.

Після місцевого нанесення препарату Стронгхолд Плюс, як селамектин, так і сароланер добре всмоктуються із середніми значеннями біодоступності відповідно 40,5% та 57,9% та розподіляються системно. У кішок селамектин та сароланер є препаратами з низьким рівнем кліренсу та тривалим періодом напіввиведення відповідно 12,5 днів та 41,5 днів після місцевого нанесення.

У кішок основний шлях виведення селамектину – з калом, більшість препарату виводиться у вигляді вихідної сполуки. Ідентифікація метаболітів селамектину в калі показала, що метаболічний кліренс також сприяє його виведенню. Основним шляхом виведення сароленера є елімінація з жовчю вихідної сполуки з урахуванням метаболічного кліренсу.

Застосування
Лікування зараження кліщами протягом 5 тижнів проти Ixodes ricinus та Ixodes hexagonus, а також протягом 4 тижнів проти Dermacentor reticulatus та Rhipicephalus sanguineus.

Профілактика та лікування отодектозу (Otodectes Cynotis), токсокарозу (Toxocara cati), анкілостомозу (Ancylostoma tubaefortme), інвазії кровососних вошей (Felicola subrostratus) та бліх (Ctenocephalides spp.), а також для профілактики.

Препарат може застосовуватися у складі терапевтичної стратегії лікування алергічного дерматиту, викликаного бліхами (FAD).

Дозування
Препарат наносять на суху шкіру між лопатками у наступних дозах:

Коти, маса тіла, кг

Об'єм піпетки (мл)

Селамектин(мг)

Соролонер (мл)

> 2,5 кг

0,25

15

2,5

> 2,5 – 5,0 кг

0,5

зо

5

> 5,0 – 10,0 кг

1

60

10

Знищення бліх та кліщів
Через 24 години та протягом 5 тижнів після нанесення препарату дорослі бліхи та кліщі, які знаходяться на тварині, гинуть.

Препарат порушує здатність бліх відкласти життєздатні яйця і знищує личинки, що знаходяться у зовнішньому середовищі. Це розриває цикл розмноження бліх і дозволяє контролювати забруднення навколишнього середовища, де буває тварина.

Для запобігання інвазії препарат повинен застосовуватися один раз на місяць протягом сезону активності бліх та кліщів.

Для використання препарату як складової терапії при блошиному алергічному дерматиті препарат застосовують із місячним інтервалом.

Характеристики

Основні атрибути
Країна виробникСША
Виробник Zoetis
Користувацькі характеристики
Лікарська формаКраплі
ТипКраплі
Вигляд тваринКішки

Інформація для замовлення

  • Ціна: 685 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner