Кошик
179 відгуків
http://flagman.org.ua.
+380 (99) 469-87-01

Веторил 60 мг, 30 таб

  • На складі
  • Код: 001820

2 680 

Замовлення тільки за телефоном

+380 (99) 469-87-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Веторил 60 мг, 30 таб
Веторил 60 мг, 30 табНа складі
2 680 
+380 (99) 469-87-01

Опис

Виробник: Dechra Великобританія

Категорія товару: Гормональні

Форма випуску: пігулки

Види тварин: Собаки

Веторил (Vetoryl) 60 мг, 30 таб
склад
Одна капсула містить діючу речовину:

трілостан 60 мг.
допоміжні речовини: діоксид титану (Е171) 1,19 мг, жовтий оксид заліза (Е172) 0,045 мг, чорний оксид заліза (Е172) 0,672 мг, крохмаль маїсовий, моногідрат лактози, магнію стеарат, глутин.

Фармацевтична форма
Капсули тверді.

Фармакологічні властивості
Фармакотерапевтична група: Антиадренальні препарати.

АТСvet код: QH02CA01 трилостан.

Фармакодинамічні властивості
Трилостан, вибірково і реверсивно, інгібує ферментну систему 3 бета гідроксистероїд ізомеразу, тим самим, блокуючи вироблення кортизолу, кортикостерону та альдостерону. При лікуванні гіперадренокортицизму трилостан зменшує вироблення глюкокортикоїдних та мінералокортикоїдних стероїдів у корі надниркових залоз. Таким чином, циркулююча концентрація цих стероїдів знижується. Трилостан також пригнічує дію екзогенного адренокортикотропного гормону (АСТН) і не прямо впливає ні на центральну нервову систему, ні на серцево-судинну систему.

Фармакокінетичні властивості
Фармакокінетичні дослідження у собак продемонстрували високу міжіндивідуальну мінливість. При фармакокінетичному дослідженні у біглів площа під кривою коливалася від 52 до 281 мкг/мл/хв у нагодованих собак та від 16 до 175 мкг/мл/хв у голодних собак. Як правило, трилостан швидко видаляється з плазми, досягаючи максимум концентрації від 05 до 25 годин і повертається майже до вихідного рівня через шість-дванадцять годин після введення. Первинний активний метаболіт трилостану, кетотрилостану відбувається за аналогічною схемою. Відсутні докази накопичення трилостану чи метаболітів із часом. Дослідження біодоступності при пероральному застосуванні препарату показали, що трилостан більше всмоктується при застосуванні з їжею. Дослідження показали, що трилостан у щурів виводиться головним чином з екскрементами, демонструючи екскрецію жовчі як основний метаболічний шлях. У мавпи трилостан виводиться в рівних кількостях з екскрементами та сечею. Результати показали, що трилостан швидко і добре абсорбується із шлунково-кишкового тракту як у щурів, так і у мавп і накопичується у надниркових залозах щура.

Вид тварин
Собаки.

Показання для застосування, цільовий вид тварин
Для лікування гіпофізного та наднирника гіперадренокортіцизму (хвороба Кушинга та синдром) у собак.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам, які страждають на первинну хворобу печінки та/або ниркову недостатність, а також при підвищеній чутливості до діючої речовини або будь-якої з допоміжних речовин.

Не використовувати собакам масою менше 3 кг.

Побічна дія
Слід диференціювати кортикостероїдний абстинентний синдром або гіпокортизолемію від гіпоадренокортіцизму шляхом вимірювання електролітів у сироватці крові. Можуть спостерігатися ознаки, пов'язані з ятрогенним гіпоадренокортицизмом, включаючи слабкість, млявість, анорексію, блювання, діарею, атаксію, підвищене виділення слини, здуття, м'язовий тремор, зміни шкіри та гостру адисонічну кризу (колапс). Ці ознаки зазвичай зникають після припинення лікування. За відсутності підтвердження наявності гіпоадренокортизізму у собак може виникнути млявість, блювання, діарея та анорексія. У виняткових випадках лікування собак повідомляється про надниркові залози, що може призвести до гіпоадренокортицизму. Субклінічна ниркова дисфункція може бути виявлена під час лікування препаратом. При лікуванні також може бути артрит через зменшення внутрішнього рівня кортикостероїдів.

Особливості безпеки для кожного виду тварин
Невідомо.

Особливості застереження під час використання
Особливості обережності при використанні на тваринах.

Оскільки, як правило, гіперадренокортицизм діагностується у собак від 10 до 15 років, часто зустрічаються інші патологічні процеси. Особливо важливо контролювати випадки первинної хвороби печінки та ниркової недостатності, оскільки препарат протипоказаний при цих захворюваннях. Слід проводити діагностику під час лікування, стежити за ферментами печінки, електролітами, сечовиною та креатиніном. Наявність цукрового діабету та гіперадренокортицизму потребує спеціальної діагностики. Функція надниркових залоз зменшується, якщо собаці попередньо застосовувалося лікування мітотаном. Інтервал перед застосуванням трилостану становить місяць. Рекомендується проводити ретельну діагностику функції надниркових залоз, оскільки собаки можуть бути більш чутливими до дії трилостану. Препарат слід застосовувати з особливою обережністю у собак, які страждають на анемію, оскільки може відбуватися подальше зниження об'єму клітинної маси та гемоглобіну. Рекомендовано регулярну перевірку.

Характеристики

Основні атрибути
Виробник Dechra
Країна виробникВеликобританія
Лікарська формаТаблетки
Вид тварин Собаки
Об`єм30 мл
Маса60 мг

Інформація для замовлення

  • Ціна: 2 680 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner