Кошик
197 відгуків
http://flagman.org.ua.
+380 (99) 469-87-01

Веторил (Vetoryl) 30 мг, 30 таб

  • Готово до відправки
  • Код: 001809

1 645 

Замовлення тільки за телефоном

+380 (99) 469-87-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Веторил (Vetoryl) 30 мг, 30 таб
Веторил (Vetoryl) 30 мг, 30 табГотово до відправки
1 645 
+380 (99) 469-87-01

Опис

Виробник: Dechra Великобританія

Категорія товару: Гормональні

Форма випуску: таблетки

Види тварин: Собаки

Веторил (Vetoryl) 30 мг, 30 таб

Склад

Одна капсула містить діючу речовину:

  • трілостан 30 мг.

Допоміжні речовини: діоксид титану (Е171) 1,19 мг, жовтий оксид заліза (Е172) 0,045 мг, чорний оксид заліза (Е172) 0,672 мг, маїсовий крохмал, моногідрат лактози, стеарат магнію, глутин.

Фармацевтична форма

Капсули тверді.

Фармакологічні властивості

Фармакотерапевтична група: антиадренальні препарати.

АТСvet код: QH02CA01 трілостан.

Фармакодинамічні властивості

Трілостан, вибірково та реверсивно, пригнічує ферментну систему 3 бета гідроксистероїд ізомераза, тим самим, блокуючи вироблення кортизолу, кортикостерону та альдостерону. При лікуванні гіперадренокортицизму, трілостан зменшує вироблення глюкокортикоїдних та мінералокортикоїдних стероїдів в корі наднирників. Таким чином, циркулююча концентрація цих стероїдів знижується. Трілостан також пригнічує дію екзогенного адренокортикотропного гормону (АСТН) та не має прямого впливу ні на центральну нервову систему, ні на серцево-судинну систему.

Фармакокінетичні властивості

Фармакокінетичні дослідження у собак продемонстрували високу міжіндивідуальну мінливість. При фармакокінетичному дослідженні у біглів, площа під кривою коливалася від 52 до 281 мкг/мл/ хв у нагодованих собак і від 16 до 175 мкг/мл/хв у голодних собак. Як правило, трілостан швидко видаляється з плазми, досягаючи максимум концентрації від 0,5 до 2,5 годин і повертається майже до початкового рівня через шість-дванадцять годин після введення. Первинний активний метаболіт трілостану, кетотрілостану відбувається за аналогічною схемою. Відсутні докази накопичення трілостану чи метаболітів з часом. Дослідження біодоступності при пероральному застосуванні препарату продемонстрували, що трілостан абсорбується більше при застосуванні з їжею. Дослідження показали, що трілостан у щурів виводиться, головним чином, з екскрементами, демонструючи екскрецію жовчі, як основний метаболічний шлях. У мавпи трілостан виводиться в рівних кількостях з екскрементами та сечею. Результати показали, що трілостан швидко і добре абсорбується з шлунково-кишкового тракту як у щурів, так і у мавп та накопичується в надниркових залозах щура.

Вид тварин

Собаки.

Показання до застосування, цільовий вид тварин

Для лікування гіпофізного та надниркового гіперадренокортицизму (хвороба Кушинга і синдром) у собак.

Дозування і спосіб застосування

Перорально. Один раз на добу з їжею. Початкова доза для лікування становить приблизно 2 мг/кг маси тіла, виходячи з наявних комбінацій розмірів капсул. Титруйте дозу індивідуально. За необхідності збільшення дози, використовуйте комбінації розмірів капсули для повільного збільшення денної дози. Широкий діапазон розмірів капсул дає можливість оптимального дозування окремо для кожної собаки. Застосовуйте найменшу дозу, необхідну для контролю клінічних ознак. У кінцевому підсумку, якщо симптоми недостатньо контролюються протягом всього 24-годинного інтервального періоду, слід розглянути можливість збільшення загальної добової дози на 50% і розділити порівно між ранковою та вечірньою дозою. Не розділяйте та не відкривайте капсули. Невелика кількість тварин може потребувати дозу, що значно перевищує 10 мг на 1 кг маси тіла на добу. У цих ситуаціях слід провести відповідну додаткову перевірку.

Перевірка:

Рекомендується відбирати зразки на біохімію (включаючи електроліти) і попередню стимуляційну пробу на адренокортикотропний гормон перед лікуванням, а згодом через 10 днів, 4 тижні, 12 тижнів та через кожні 3 місяці та після кожної корекції дозування, слідкуючи за первинним діагнозом. Рекомендується проводити тест на адренокортикотропний гормон через 4-6 годин після дозування, щоб забезпечити точність результатів. Слід застосовувати препарат вранці, оскільки це дозволить ветеринарному лікарю провести тест через 4-6 годин після ведення дози. Рекомендується проводити регулярний аналіз клінічного прогресування захворювання протягом всіх вищенаведених часових періодів. При відсутності стимулювання при проведенні тесту на стимулюючий адренокортикотропний гормон, слід припинити лікування на 7 днів, а потім знову розпочати, застосовуючи меншу дозу. Повторіть тест через 14 днів.

Характеристики

Основні атрибути
Виробник Dechra
Країна виробникВеликобританія
Лікарська формаТаблетки
Вид тварин Собаки
Об`єм30 мл

Інформація для замовлення

  • Ціна: 1 645 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner