Кошик
197 відгуків
http://flagman.org.ua.
+380 (99) 469-87-01

Ветмедин® Чу 1,25 мг, Vetmedin® Chew 1,25 мг, жувальні таблетки №100

  • Очікується
  • Код: 003012

1 150 

+380 (99) 469-87-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ветмедин® Чу 1,25 мг, Vetmedin® Chew 1,25 мг, жувальні таблетки №100
Ветмедин® Чу 1,25 мг, Vetmedin® Chew 1,25 мг, жувальні таблетки №100Очікується
1 150 
+380 (99) 469-87-01

Опис

Виробник: Boehringer Ingelheim Німеччина

Категорія товару: Кардіологічні

Форма випуску: таблетки

Види тварин: Собаки

Ветмедин® Чу 1,25 мг (Vetmedin® Chew 1,25 мг), жувальні таблетки №100

Коричнева, овальна жувальна таблетка, що ділиться та має лінію розлому з обох боків.

Склад

Одна таблетка (0,2 г) містить діючу речовину:

пімобендан - 1,25 мг.

Допоміжні речовини: моногідрат лактози, мікрокристалічна целюлоза, крохмаль прежелатинізований, натрію крохмалю гліколят (тип А), макрогол 6000, стеароілмакроголгліцериди, сушені дріжджі, печінковий порошковий ароматизатор, тальк, стеарат магнію.

Фармакологічні властивості

ATC vet класифікаційний код QC01CE90 - Неглікозидні кардіотонічні ветеринарні препарати. Інгібітори фосфодіестерази. Пімобендан.

Пімобендан, похідне бензимадазол-піридазинону, має позитивно інотропну дію і має виражені судиннорозширюючі (вазодилататорні) властивості.

Позитивний інотропний ефект пімобендану зумовлений двома механізмами дії: підвищенням чутливості до кальцію волокон серцевого м’яза та пригніченням активності фосфодіестерази III. Таким чином, позитивний інотропний ефект не спричиняється ні дією, подібною до дії серцевих глікозидів, ні симпатоміметично. Вазодилатаційний ефект пов'язаний із пригніченням активності фосфодіестерази III.

У випадках симптоматичної недостатності клапанів серця, при застосуванні у поєднанні з фуросемідом, було показано, що препарат покращує якість і продовжує очікувану тривалість життя собак, яких лікували.

Було показано, що в обмеженій кількості випадків, при застосуванні у випадках симптоматичної дилатаційної кардіоміопатії в поєднанні з фуросемідом, еналаприлом і дигоксином, препарат покращує якість і продовжує очікувану тривалість життя у собак.

Після перорального застосування пімобендану біодоступність його становить 60-63 %. Оскільки одночасне або попереднє споживання їжі знижує біодоступність, пімобендан слід вводити приблизно за 1 годину до годівлі тварини.

Обсяг розподілу становить 2,6 л/кг, що вказує на те, що пімобендан рівномірно розподіляється у тканинах. Середнє зв’язування з білками плазми становить 93 %.

З’єднання деметилюється шляхом окислення до основного активного метаболіту (UD-CG212). Подальшими метаболічними стадіями є кон’югати II фази UD-CG212, такі як глюкуроніди і сульфати.

Період напіввиведення пімобендану з плазми крові становить 0,4 ± 0,1 години, що відповідає високому кліренсу 90 ± 19 мл/хв/кг і короткому середньому часу утримання 0,5 ± 0,1 години. Найбільш значний активний метаболіт виводиться з плазми крові з періодом напіввиведення 2,0 ± 0,3 години. Майже вся доза виводиться з фекаліями.

Застосування

Для лікування застійної серцевої недостатності у собак масою тіла від 5 кг до 10 кг, що виникає внаслідок дилатаційної кардіоміопатії або клапанної недостатності (регургітація мітрального та/або трикуспідального клапанів).

Для лікування дилатаційної кардіоміопатії на доклінічній стадії (безсимптомний перебіг зі збільшенням кінцево-систолічного і кінцево-діастолічного діаметра лівого шлуночка) у доберманів- пінчерів після ехокардіографічної діагностики захворювання серця.

Для лікування собак із міксоматозною мітральною вадою серця (ММВС) у доклінічній стадії (безсимптомний перебіг із систолічним мітральним шумом і ознаками збільшення розмірів серця) для відтермінування появи клінічних симптомів серцевої недостатності.

Дозування

Перед початком лікування необхідно визначити точну масу тіла тварини, щоб забезпечити правильне дозування.

Слід дотримуватися дозування від 0,2 мг до 0,6 мг пімобендану на 1 кг маси тіла, розділеного на два прийоми за добу.

Рекомендована добова доза становить 0,5 мг пімобендану на 1 кг маси тіла, розділена на два прийоми.

Одна жувальна таблетка (1,25 мг) вранці і одна жувальна таблетка (1,25 мг) ввечері для маси тіла від 5 кг до 10 кг.

Особливості застосування

Не перевищуйте рекомендовану дозу.

Препарат застосовують перорально.

Застосовувати приблизно за годину до годівлі.

Препарат можна також застосовувати в поєднанні з діуретиком, наприклад фуросемідом.

Для більш точного дозування, що відповідає масі тіла тварини, таблетку можна розділити по лінії розлому на дві половинки.

Протипоказання

Не застосовувати пімобендан при гіпертрофічних кардіоміопатіях або при клінічних станах, де не можна збільшити серцевий викид крові через функціональні або анатомічні особливості (наприклад, стеноз аорти).

Оскільки метаболізм пімобендану відбувається головним чином через печінку, препарат не слід застосовувати у собак із важкими порушеннями функції печінки.

Характеристики

Основні атрибути
Виробник Boehringer Ingelheim
Країна виробникНімеччина
Лікарська формаТаблетки
Вага125 г
Вид тварин Собаки
Об`єм100 мл

Інформація для замовлення

  • Ціна: 1 150 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner